Erelijst wedstrijden

 

Erelijst KNWU wedstrijden

 

 

 

 

1958

Jan van Wetten

Noordwijk

1959

Bart Zoet

Sassenheim

1960

Bart Zoet

Sassenheim

1961

Gerben Karstens

Leiden

1962

Jan van Amsterdam

Leiderdorp

1963

Gerben Karstens

Leiden

1964

Jan van Amsterdam

Leiderdorp

1965

Ton van der Valk

Voorschoten

1966

Niet verreden

 

1967

Cees Schijff

Rijnsburg

1968

Cees Schijff

Rijnsburg

1969

Ton van der Spieghel

Voorburg

1970

André Jansen

Westzaan

1971

Adrie van Houwelingen

Heesselt

1972

Jos Nederlof

Maarssen

1973

Piet van Leeuwen

Zoeterwoude

1974

Gerard Looyestein

Noordwijkerhout

1975

Hans Langerijs

Blokker

1976

Co Moritz

Amsterdam

1977

Henk Mutsaars

Schijndel

1978/1981

Niet verreden

 

1982

Milko v.d. Meulen (junior)

Purmerend

 

Ron Smit (amateur)

Haarlem

1983

Piet Kralt (liefhebber)

Rijnsburg

 

Karel Teeuwen (amateur)

De Zilk

1984

Richard Havik (junior)

Zoetermeer

 

Leen Janszen (amateur)

Alphen a/d Rijn

1985

Erik Bos (liefhebber)

Mijdrecht

 

Onno Anten (amateur)

Kwintsheul

1986

Gerrit Kleinveld (liefhebber)

Lisse

 

Nick Toussaint (amateur)

Naaldwijk

1987

Erik Onderstal (nieuweling)

Ede

 

Huub de Vries (liefhebber)

Haarlem

 

Peter Hoogervorst (amateur)

Pijnacker

1988

Hans Vermeulen (nieuweling)

Druten

 

Paul Kooijman (liefhebber)

Leiden

 

Axel Hermans (amateur)

Voorburg

1989

Maurice Steenbeek (nieuweling)

Landsmeer

 

Gijs Nederlof (liefhebber)

Maarssen

 

Axel Hermans (amateur)

Voorburg

1990

Frans Paardekooper (liefhebber)

Zoeterwoude

 

Pascal Vergeer (amateur)

Warmond

1991

Arie Blomberg (amateur-B)

Kedichem

 

Rob Sienders (amateur-A)

Zwijndrecht

1992

Ton Griep (amateur-B)

Bergschenhoek

 

Rob Sienders (amateur-A)

Zwijndrecht

1993

Marcel Hoogevorst (amateur-C)

Voorburg

 

Aloys Goossen (amateur-B)

Leiden

1994

Bart Baars (nieuweling)

Haarlem

 

Willem Varekamp (amateur-B/Vet)

Hellevoetsluis

1995

Pieter-Willem Bruins (nieuweling)

Haarlem

 

André van Reek (amateur-B/Vet)

Lisse

1996

Mark Willems (nieuweling)

Nieuw Buinen

 

André van Reek (amateur-B/Vet)

Lisse

1997

Alfred de Bruin (nieuweling)

Stolwijk

 

Ton Vrolijk (cyclosportieven/Vet)

Schipluiden

1998

Ron Spijker (nieuweling)

Kampen

 

Ton Vrolijk (cyclosportieven/Vet)

Schipluiden

1999

Mark Remmerswaal (nieuweling)

Berkel en Rodenrijs

 

Dennis van Weel (cyclosportieven)

Hazerswoude

2000

Perry Bothof (elite/neo's)

Zwijndrecht

 

Suzanne de Goede (nwl-dames)

Zoeterwoude

2001

Nico Vuurens (elite/neo's)

Meerkerk

 

Minke van Dongen (nwl/jun-dames)

Dongen

2002

Jan Hordijk (elite/neo's)

Westmaas

 

Marjon Spijkerman (nwl/jun-dames)

St. Nicolaasga

2003

Marcel Alma (elite/beloften)

Harskamp

 

John Brand (amateur-a)

Vlaardingen

2004

Martijn Stougje (elite/beloften)

Hellevoetsluis

 

Iris Slappendel (dames)

Ouderkerk a/d IJssel

2005

Erik Berkhout (nieuweling)

Schipluiden

 

Dennis Smit (elite/beloften)

Zwanenburg

2006

Ralph Gelens (nieuweling)

Hendrik Ido Ambacht

 

Leo van Dorp (amateur-a)

Zwartewaal

2007

Ton Vrolijk (amateur-B)

Schipluiden

 

Jorit Slaman (elite/beloften)

Bergambacht

 2008

Fabian Ammerlaan (nieuweling)

 Berkel en Rodenrijs

 

Johan Berk (elite/beloften) 

 Koudekerk a.d. Rijn

2009

Jaap de Man (nieuweling)

Spijkenisse

 

Martijn Suk (amateur-B)

Velserbroek

2010

Lennard Hofstede (nieuweling)

Poeldijk

 

Suzanne de Goede (elite-vrouw)

Leiden

2011

Suzanne de Goede (elite-vrouw)

Leiden

2012

Flip Alkemade (nieuweling)

Noordwijk

 

Suzanne de Goede (elite-vrouw)

Leiden

2013

Adne van Diest (nieuweling)

Oude Wetering

 

Thom van Beek (amateur)

Stompwijk

2014

Ide Schelling (nieuweling)

Den Haag

 

Bob Jonkheer (amateur/sp.kl/jun)

Lisse

2015

Max Kroonen (nieuweling)

Diepenveen

 

Stefan Laurijssen (amat/sp.kl/jun)

Roosendaal

2016

Tomas Kopecky (nieuweling)

Zoeterwoude

 

Maxim Harteloh (amat/sp.kl/jun)

De Lier

2017

Loe van Belle (nieuweling)

Leiden

 

Danny Vrolijk (amat/sp.kl/jun)

 

 

 

 

 

Erelijst Burgerronde

 

 

 

 

1949

Nico Loomans

senioren

1950

Nico Loomans

senioren

1951

Nico Loomans

senioren

1952

Koos van der Geest

senioren

1953

Koos van der Geest

senioren

1954

Jan Slingerland

senioren

1955

Wim Belt

senioren

1956

Wim Belt

senioren

1957

Wim Janmaat

senioren

 

Mat Opdam

junioren

1958

Jan de Heiden

senioren

 

Guus v.d. Geest

junioren

1959

Jan v.d. Geest

senioren

 

Guus v.d. Geest

junioren

1960

Guus v.d. Geest

senioren

 

Gerard v.d. Poel

junioren

1961

Jan v.d. Geest

senioren

 

Martien v.d. Geest

junioren

1962

Peter Beereboom

senioren

 

Daan Hulsbos

junioren

1963

Guus v.d. Geest

senioren

 

Leo van Velzen

junioren

1964

Jan v.d. Geest

senioren

 

Gerard van Velzen

junioren

1965

Guus v.d. Geest

senioren

 

Gerard van Velzen

junioren

1966

Nico Straathof

senioren

 

Piet Berg

junioren

1967

Nico Straathof

senioren

 

Wim van Rijn

junioren

1968

Nico Straathof

senioren

 

Theo van Leeuwen

junioren

1969

Nico Straathof

senioren

 

Theo van Leeuwen

junioren

1970

Wim Opdam

senioren

 

Peter v.d. Salm

junioren

1971

Wim Opdam

senioren

 

Piet van Teijlingen

junioren

1972

Jan v.d. Geest

senioren

 

Peter Ammerlaan

junioren

1973

Wim den Elsen

senioren

 

Peter Ammerlaan

junioren

1974

Wim den Elsen

senioren

 

Peter Ammerlaan

junioren

1975

Jan v.d. Geest

senioren

 

Ton Ammerlaan

junioren

1976

Jos Turk

senioren

 

Rob Ammerlaan

junioren

1977

Wim den Elsen

senioren

 

Fred Boot

junioren

1978/1981

Niet verreden

 

1982

Wim den Elsen

senioren

1983

Theo van Leeuwen

senioren

1984

Kees Janmaat

senioren

1985

Peter Berg

senioren

1986

Cock v.d. Hulst

senioren

1987

Herman de Jong

senioren

1988

Cock v.d. Hulst

A-rijders

 

Theo Schrader

B-rijders

1989

Lard Kocken

A-rijders

 

Aad v.d. Krogt

B-rijders

 

Lia van Schie

dames

1990

Han van Zaal

A-rijders

 

Jan Turk

B-rijders

 

Lie van Schie

dames

1991

Theo van Klink

A-rijders

 

Barry Soonius

B-rijders

 

Lia van Schie

dames

1992

Richard Bennis

A-rijders

 

Aad Luiten

B-rijders

 

Lia van Schie

dames

1993

Kees de Goede

A-rijders

 

Patrick Vergeer

B-rijders

 

Lia van Schie

dames

1994

Richard Bennis

A-rijders

 

Martijn van Es

B-rijders

 

Monique Berg

dames

1995

Pascal Hooijmans

A-rijders

 

Arno van Rijn

B-rijders

 

Monique Berg

dames

1996

Martijn van Es

A-rijders

 

Piet Turk

B-rijders

1997

Martijn van Es

A-rijders

 

Dennis Berg

B-rijders

1998

Richard Bennis

A-rijders

 

Guus Vincenten

B-rijders

 

Suzanne de Goede

dames

1999

Joost Juffermans

A-rijders

 

Gert-Jan van Rijn

B-rijders

2000

Kees de Goede

A-rijders

2001

Martijn van Es

A-rijders

2002

Piet van der Geest

A-rijders

2003

Wouter Borst

A-rijders

2004

Martijn van Es

A-rijders

2005

Arje de Waard

A-rijders

 

Jolanda Straathof

dames

2006

Cees Juffermans

A-rijders

 

Marleen de Haas

dames

2007

Kjeld Nuis

A-rijders

 

Jolanda Straathof

dames

 

Jordie Bennis

junior jongens

 

Dana van Rijn

junior meisjes

 2008

 Cees Juffermans

 A-rijders

 

Ilse Hogevorst

dames

 

Mels in het Veld

junior jongens

 

Zoey van den Bosch

junior meisjes

2009

Cees Juffermans

A-rijders

 

Jolanda Straathof

dames

 

Jordi Bennis

junior jongens

2010

Martijn van Es

A-rijders

 

Maartje Klein

dames

 

Joost Kempers

junior jongens

2011

Thom van Beek

A-rijders

 

Maartje Klein

dames

 

Ivan Janson

junior jongens

 

Trude Zonneveld

junior meisjes

2012

Joeri Berg

A-rijders

 

Jolanda Straathof

dames

 

Jasper Mutsaers

junior jongens

 

Vera Zonneveld

junior meisjes

2013

Eus Hoogenboom

A-rijders

 

Marieke Kerkvliet

dames

 

Gera Zonneveld

junior-meisjes

2014

Eus Hoogenboom

A-rijders

 

Zoey v.d. Bosch

dames

 

Olin Verhoog

junior-meisjes

 

Jaap Schneider

junior-jongens

2015

Eus Hoogenboom

A-rijders

 

Olin Verhoog

junior-meisjes

 

Huib Zonneveld

junior-jongens

2016

Martijn Borst

A-rijders

 

Gera Zonneveld

dames

 

Olin Verhoog

junior-meisjes

 

Olaf Verburg

junior-jongens

2017

Ben de Boer

A-rijders

 

Jolanda Straathof

dames

 

Fien van Dooren

junior-meisjes

 

Jelle Verhagen

junior-jongens

 

 

 

 

Erelijst Grutronde

 

 

 

 

1989

Tim Vincenten

Onderbouw

 

Jaap van der Krogt

Bovenbouw

1990

Benjamin Hilgersom

Onderbouw

 

Sander van Haastert

Bovenbouw

1991

Joep van Rijn

Onderbouw

 

Hugo Zwarts

Bovenbouw

1992

Ronald van Steijn

Onderbouw

 

Pieter van Swieten

Bovenbouw

1993

Jeroen van der Poel

Onderbouw

 

Benjamin Higersom

Bovenbouw

1994

Stefan Berk

Onderbouw

 

Peter Knetsch

Bovenbouw

1995

Kim van Eijsden

Onderbouw

 

Frank Captein

Onderbouw

 

Suzanne de Goede

Bovenbouw

 

Mark Duindam

Bovenbouw

1996

Denise Rijsdijk

Onderbouw

 

Bram van der Salm

Onderbouw

 

Suzanne de Goede

Bovenbouw

 

Maarten van der Salm

Bovenbouw

1997

Manon Rijsdijk

Onderbouw

 

Bram van der Salm

Onderbouw

 

Kim van Eijsden

Bovenbouw

 

Jeroen van der Poel

Bovenbouw

1998

Romy Coret

Onderbouw

 

Guido Bakker

Onderbouw

 

Vera Captein

Bovenbouw

 

Danny Bakker

Bovenbouw

1999

Jeanette Mooijman

Onderbouw

 

Ben Versteegen

Onderbouw

 

Denise Rijsdijk

Bovenbouw

 

Frank Captein

Bovenbouw

2000

Ilse Hoogervorst

Onderbouw

 

Bart van Diemen

Onderbouw

 

Denise Rijsdijk

Bovenbouw

 

Jelle Buys

Bovenbouw

2001

Jeanette Mooijman

Onderbouw

 

Thijs van Meurs

Onderbouw

 

Sophie van Veen

Bovenbouw

 

Guido Bakker

Bovenbouw

2002

Elles van Rijn

Onderbouw

 

Glenn van Nierop

Onderbouw

 

Simone Mooijman

Bovenbouw

 

Kjeld Nuis

Bovenbouw

2003

Marijke Rijnsburger

Onderbouw

 

Michiel van Croonenburg

Onderbouw

 

Rosanne de Boer

Bovenbouw

 

Max van Mil

Bovenbouw

2004

Demi Visser

Groep 1-2

 

Lars van der Maat

 

 

Marijke Rijnsburger

Groep 3-4

 

Luuk van der Hoeven

 

 

Angelique Rijnsburger

Groep 5-6

 

 Bram van Teijlingen

 

 

 Lisa van Veen

Groep 7-8

 

Hidde Klein

 

2005

Gera Zonneveld

Groep 1-2

 

Jelle de Wit

 

 

Anouk Duivenvoorden

Groep 3-4

 

Davy van der Maat

 

 

Marijke Rijnsburger

Groep 5-6

 

Maurice Rijnsburger

 

 

Angelique Rijnsburger

Groep 7-8

 

Hidde Klein

 

2006

Marije Berg

Groep 1-2

 

Jelle de Wit

 

 

Gera Zonneveld

Groep 3-4

 

Lars van der Maat

 

 

Marijke Rijnsburger

Groep 5-6

 

Maurice Rijnsburger

 

 

Angelique Rijnsburger

Groep 7-8

 

Bas Lamers

 

2007

Bonita Veldhuijzen

Groep 1-2

 

Oscar Koek

 

 

Gera Zonneveld

Groep 3-4

 

Joeri van Benten

 

 

Trude Zonneveld

Groep 5-6

 

. Lars van der Maat

 

 

Johanna van den Berg

Groep 7-8

 

Michel van Croonenburg

 

2008

Sanne Berg

Groep 1-2

 

Mees Olsthoorn

 

 

Larissa de Klerk

Groep 3-4

 

Youri Karreman

 

 

Gera Zonneveld

Groep 5-6

 

Lars van der Maat

 

 

Marijke Rijnsburger

Groep 7-8

 

Koos Berg

 

2009

Esmee Schenkeveld

Groep 1-2

 

Jan van Eeden

 

 

Olin Verhoog

Groep 3-4

 

Lars van den Bosch

 

 

Gera Zonneveld

Groep 5-6

 

Danilo Oudshoorn

 

 

Anouk Duivenvoorde

Groep 7-8

 

Koos Berg

 

2010

Jochem van der Poel

Groep 1-2

 

Femke de Wit

 

 

Huib Zonneveld

Groep 3-4

 

Fenna van Leeuwen

 

 

Danillo Oudshoorn

Groep 5-6

 

Anne van der Loo

 

 

Nart v.d. Brink

Groep 7-8

 

Gera Zonneveld

 

2011

Lars Onderwater

Groep 1-2

 

Felice de Zoete

 

 

Wouter van der Poel

Groep 3-4

 

Esmee Schenkeveld

 

 

Huib Zonneveld

Groep 5-6

 

Fenna van Leeuwen

 

 

Rens van der Geest

Groep 7-8

 

Gera Zonneveld

 

2012

Bram Adriaans

Groep 1-2

 

Femke Verhagen

 

 

Jelle Verhagen

Groep 3-4

 

Marit Haan

 

 

Huib Zonneveld

Groep 5-6

 

Fenna van Leeuwen

 

 

Rens van der Geest

Groep 7-8

 

Anne van der Loo

 

2013

Luc Schenkeveld

Groep 1-2

 

Anieka Onderwater

 

 

Roy Hoogendoorn

Groep 3-4

 

Femke Verhagen

 

 

Jelle Verhagen

Groep 5-6

 

Kika van Overveld

 

 

Jurian de Klerk

Groep 7-8

 

Olin Verhoog

 

2014

Sjoerd Hoogeveen

Groep 1-2

 

Leonoor Baars

 

 

Bas van der Hoeven

Groep 3-4

 

Femke Verhagen

 

 

Florian Blom

Groep 5-6

 

Marieke Verbey

 

 

Stijn Jelle van Overveld

Groep 7-8

 

Fenna van Leeuwen

 

2015

Stijn van der Poel

Groep 1-2

 

Isabella van Zelst

 

 

Jan van der Poel

Groep 3-4

 

Dietske Bloem

 

 

Loek Verschragen

Groep 5-6

 

Femke Verhagen

 

 

Jelle Verhagen

Groep 7-8

 

Floor van der Loo

 

2016

Rabobank Dikke Banden Race

 

 

Jip de Jong

Groep 1-2

 

Julia Hilgersom

 

 

Sjoerd Hoogeveen

Groep 3-4

 

Lente van der Hoeven

 

 

Bas van der Hoeven

Groep 5-6

 

Femke Verhagen

 

 

Jelle Verhagen

Groep 7-8

 

Marit Haan

 

2017

Decathlon Dikke Banden Race

 

 

Duuk van Dooren

Groep 1-2

 

Jamy Brouwer

 

 

Stijn van der Poel

Groep 3-4

 

Julia Hilgersom

 

 

Jan van der Poel

Groep 5-6

 

Famke Blokhuizen

 

 

Bas van der Hoeven

Groep 7-8

 

Femke Verhagen