Erelijst

Erelijst KNWU wedstrijden
1958 Jan van Wetten Noordwijk
1959 Bart Zoet Sassenheim
1960 Bart Zoet Sassenheim
1961 Gerben Karstens Leiden
1962 Jan van Amsterdam Leiderdorp
1963 Gerben Karstens Leiden
1964 Jan van Amsterdam Leiderdorp
1965 Ton van der Valk Voorschoten
1966 Niet verreden
1967 Cees Schijff Rijnsburg
1968 Cees Schijff Rijnsburg
1969 Ton van der Spieghel Voorburg
1970 André Jansen Westzaan
1971 Adrie van Houwelingen Heesselt
1972 Jos Nederlof Maarssen
1973 Piet van Leeuwen Zoeterwoude
1974 Gerard Looyestein Noordwijkerhout
1975 Hans Langerijs Blokker
1976 Co Moritz Amsterdam
1977 Henk Mutsaars Schijndel
1978/1981 Niet verreden
1982 Milko v.d. Meulen (junior) Purmerend
Ron Smit (amateur) Haarlem
1983 Piet Kralt (liefhebber) Rijnsburg
Karel Teeuwen (amateur) De Zilk
1984 Richard Havik (junior) Zoetermeer
Leen Janszen (amateur) Alphen a/d Rijn
1985 Erik Bos (liefhebber) Mijdrecht
Onno Anten (amateur) Kwintsheul
1986 Gerrit Kleinveld (liefhebber) Lisse
Nick Toussaint (amateur) Naaldwijk
1987 Erik Onderstal (nieuweling) Ede
Huub de Vries (liefhebber) Haarlem
Peter Hoogervorst (amateur) Pijnacker
1988 Hans Vermeulen (nieuweling) Druten
Paul Kooijman (liefhebber) Leiden
Axel Hermans (amateur) Voorburg
1989 Maurice Steenbeek (nieuweling) Landsmeer
Gijs Nederlof (liefhebber) Maarssen
Axel Hermans (amateur) Voorburg
1990 Frans Paardekooper (liefhebber) Zoeterwoude
Pascal Vergeer (amateur) Warmond
1991 Arie Blomberg (amateur-B) Kedichem
Rob Sienders (amateur-A) Zwijndrecht
1992 Ton Griep (amateur-B) Bergschenhoek
Rob Sienders (amateur-A) Zwijndrecht
1993 Marcel Hoogevorst (amateur-C) Voorburg
Aloys Goossen (amateur-B) Leiden
1994 Bart Baars (nieuweling) Haarlem
Willem Varekamp (amateur-B/Vet) Hellevoetsluis
1995 Pieter-Willem Bruins (nieuweling) Haarlem
André van Reek (amateur-B/Vet) Lisse
1996 Mark Willems (nieuweling) Nieuw Buinen
André van Reek (amateur-B/Vet) Lisse
1997 Alfred de Bruin (nieuweling) Stolwijk
Ton Vrolijk (cyclosportieven/Vet) Schipluiden
1998 Ron Spijker (nieuweling) Kampen
Ton Vrolijk (cyclosportieven/Vet) Schipluiden
1999 Mark Remmerswaal (nieuweling) Berkel en Rodenrijs
Dennis van Weel (cyclosportieven) Hazerswoude
2000 Perry Bothof (elite/neo’s) Zwijndrecht
Suzanne de Goede (nwl-dames) Zoeterwoude
2001 Nico Vuurens (elite/neo’s) Meerkerk
Minke van Dongen (nwl/jun-dames) Dongen
2002 Jan Hordijk (elite/neo’s) Westmaas
Marjon Spijkerman (nwl/jun-dames) St. Nicolaasga
2003 Marcel Alma (elite/beloften) Harskamp
John Brand (amateur-a) Vlaardingen
2004 Martijn Stougje (elite/beloften) Hellevoetsluis
Iris Slappendel (dames) Ouderkerk a/d IJssel
2005 Erik Berkhout (nieuweling) Schipluiden
Dennis Smit (elite/beloften) Zwanenburg
2006 Ralph Gelens (nieuweling) Hendrik Ido Ambacht
Leo van Dorp (amateur-a) Zwartewaal
2007 Ton Vrolijk (amateur-B) Schipluiden
Jorit Slaman (elite/beloften) Bergambacht
 2008 Fabian Ammerlaan (nieuweling)  Berkel en Rodenrijs
Johan Berk (elite/beloften)  Koudekerk a.d. Rijn
2009 Jaap de Man (nieuweling) Spijkenisse
Martijn Suk (amateur-B) Velserbroek
2010 Lennard Hofstede (nieuweling) Poeldijk
Suzanne de Goede (elite-vrouw) Leiden
2011 Suzanne de Goede (elite-vrouw) Leiden
2012 Flip Alkemade (nieuweling) Noordwijk
Suzanne de Goede (elite-vrouw) Leiden
2013 Adne van Diest (nieuweling) Oude Wetering
Thom van Beek (amateur) Stompwijk
2014 Ide Schelling (nieuweling) Den Haag
Bob Jonkheer (amateur/sp.kl/jun) Lisse
2015 Max Kroonen (nieuweling) Diepenveen
Stefan Laurijssen (amat/sp.kl/jun) Roosendaal
2016 Tomas Kopecky (nieuweling) Zoeterwoude
Maxim Harteloh (amat/sp.kl/jun) De Lier
2017 Loe van Belle (nieuweling) Leiden
Danny Vrolijk (amat/sp.kl/jun)
2018 Yannick van den Berg (nieuweling) Monster
Nick Zuidewind (amat/sp.kl/jun) Lisse
Erelijst Burgerronde
1949 Nico Loomans senioren
1950 Nico Loomans senioren
1951 Nico Loomans senioren
1952 Koos van der Geest senioren
1953 Koos van der Geest senioren
1954 Jan Slingerland senioren
1955 Wim Belt senioren
1956 Wim Belt senioren
1957 Wim Janmaat senioren
Mat Opdam junioren
1958 Jan de Heiden senioren
Guus v.d. Geest junioren
1959 Jan v.d. Geest senioren
Guus v.d. Geest junioren
1960 Guus v.d. Geest senioren
Gerard v.d. Poel junioren
1961 Jan v.d. Geest senioren
Martien v.d. Geest junioren
1962 Peter Beereboom senioren
Daan Hulsbos junioren
1963 Guus v.d. Geest senioren
Leo van Velzen junioren
1964 Jan v.d. Geest senioren
Gerard van Velzen junioren
1965 Guus v.d. Geest senioren
Gerard van Velzen junioren
1966 Nico Straathof senioren
Piet Berg junioren
1967 Nico Straathof senioren
Wim van Rijn junioren
1968 Nico Straathof senioren
Theo van Leeuwen junioren
1969 Nico Straathof senioren
Theo van Leeuwen junioren
1970 Wim Opdam senioren
Peter v.d. Salm junioren
1971 Wim Opdam senioren
Piet van Teijlingen junioren
1972 Jan v.d. Geest senioren
Peter Ammerlaan junioren
1973 Wim den Elsen senioren
Peter Ammerlaan junioren
1974 Wim den Elsen senioren
Peter Ammerlaan junioren
1975 Jan v.d. Geest senioren
Ton Ammerlaan junioren
1976 Jos Turk senioren
Rob Ammerlaan junioren
1977 Wim den Elsen senioren
Fred Boot junioren
1978/1981 Niet verreden
1982 Wim den Elsen senioren
1983 Theo van Leeuwen senioren
1984 Kees Janmaat senioren
1985 Peter Berg senioren
1986 Cock v.d. Hulst senioren
1987 Herman de Jong senioren
1988 Cock v.d. Hulst A-rijders
Theo Schrader B-rijders
1989 Lard Kocken A-rijders
Aad v.d. Krogt B-rijders
Lia van Schie dames
1990 Han van Zaal A-rijders
Jan Turk B-rijders
Lie van Schie dames
1991 Theo van Klink A-rijders
Barry Soonius B-rijders
Lia van Schie dames
1992 Richard Bennis A-rijders
Aad Luiten B-rijders
Lia van Schie dames
1993 Kees de Goede A-rijders
Patrick Vergeer B-rijders
Lia van Schie dames
1994 Richard Bennis A-rijders
Martijn van Es B-rijders
Monique Berg dames
1995 Pascal Hooijmans A-rijders
Arno van Rijn B-rijders
Monique Berg dames
1996 Martijn van Es A-rijders
Piet Turk B-rijders
1997 Martijn van Es A-rijders
Dennis Berg B-rijders
1998 Richard Bennis A-rijders
Guus Vincenten B-rijders
Suzanne de Goede dames
1999 Joost Juffermans A-rijders
Gert-Jan van Rijn B-rijders
2000 Kees de Goede A-rijders
2001 Martijn van Es A-rijders
2002 Piet van der Geest A-rijders
2003 Wouter Borst A-rijders
2004 Martijn van Es A-rijders
2005 Arje de Waard A-rijders
Jolanda Straathof dames
2006 Cees Juffermans A-rijders
Marleen de Haas dames
2007 Kjeld Nuis A-rijders
Jolanda Straathof dames
Jordie Bennis junior jongens
Dana van Rijn junior meisjes
 2008  Cees Juffermans  A-rijders
Ilse Hogevorst dames
Mels in het Veld junior jongens
Zoey van den Bosch junior meisjes
2009 Cees Juffermans A-rijders
Jolanda Straathof dames
Jordi Bennis junior jongens
2010 Martijn van Es A-rijders
Maartje Klein dames
Joost Kempers junior jongens
2011 Thom van Beek A-rijders
Maartje Klein dames
Ivan Janson junior jongens
Trude Zonneveld junior meisjes
2012 Joeri Berg A-rijders
Jolanda Straathof dames
Jasper Mutsaers junior jongens
Vera Zonneveld junior meisjes
2013 Eus Hoogenboom A-rijders
Marieke Kerkvliet dames
Gera Zonneveld junior-meisjes
2014 Eus Hoogenboom A-rijders
Zoey v.d. Bosch dames
Olin Verhoog junior-meisjes
Jaap Schneider junior-jongens
2015 Eus Hoogenboom A-rijders
Olin Verhoog junior-meisjes
Huib Zonneveld junior-jongens
2016 Martijn Borst A-rijders
Gera Zonneveld dames
Olin Verhoog junior-meisjes
Olaf Verburg junior-jongens
2017 Ben de Boer A-rijders
Jolanda Straathof dames
Fien van Dooren junior-meisjes
Jelle Verhagen junior-jongens
2018 Jaco van Utrecht A-rijders
Kevin Kempf B-rijders
Maartje Klein dames
Fien van Dooren junior-meisjes
Wouter van der Poel junior-jongens
Erelijst Grutronde
1989 Tim Vincenten Onderbouw
Jaap van der Krogt Bovenbouw
1990 Benjamin Hilgersom Onderbouw
Sander van Haastert Bovenbouw
1991 Joep van Rijn Onderbouw
Hugo Zwarts Bovenbouw
1992 Ronald van Steijn Onderbouw
Pieter van Swieten Bovenbouw
1993 Jeroen van der Poel Onderbouw
Benjamin Higersom Bovenbouw
1994 Stefan Berk Onderbouw
Peter Knetsch Bovenbouw
1995 Kim van Eijsden Onderbouw
Frank Captein Onderbouw
Suzanne de Goede Bovenbouw
Mark Duindam Bovenbouw
1996 Denise Rijsdijk Onderbouw
Bram van der Salm Onderbouw
Suzanne de Goede Bovenbouw
Maarten van der Salm Bovenbouw
1997 Manon Rijsdijk Onderbouw
Bram van der Salm Onderbouw
Kim van Eijsden Bovenbouw
Jeroen van der Poel Bovenbouw
1998 Romy Coret Onderbouw
Guido Bakker Onderbouw
Vera Captein Bovenbouw
Danny Bakker Bovenbouw
1999 Jeanette Mooijman Onderbouw
Ben Versteegen Onderbouw
Denise Rijsdijk Bovenbouw
Frank Captein Bovenbouw
2000 Ilse Hoogervorst Onderbouw
Bart van Diemen Onderbouw
Denise Rijsdijk Bovenbouw
Jelle Buys Bovenbouw
2001 Jeanette Mooijman Onderbouw
Thijs van Meurs Onderbouw
Sophie van Veen Bovenbouw
Guido Bakker Bovenbouw
2002 Elles van Rijn Onderbouw
Glenn van Nierop Onderbouw
Simone Mooijman Bovenbouw
Kjeld Nuis Bovenbouw
2003 Marijke Rijnsburger Onderbouw
Michiel van Croonenburg Onderbouw
Rosanne de Boer Bovenbouw
Max van Mil Bovenbouw
2004 Demi Visser Groep 1-2
Lars van der Maat
Marijke Rijnsburger Groep 3-4
Luuk van der Hoeven
Angelique Rijnsburger Groep 5-6
 Bram van Teijlingen
 Lisa van Veen Groep 7-8
Hidde Klein
2005 Gera Zonneveld Groep 1-2
Jelle de Wit
Anouk Duivenvoorden Groep 3-4
Davy van der Maat
Marijke Rijnsburger Groep 5-6
Maurice Rijnsburger
Angelique Rijnsburger Groep 7-8
Hidde Klein
2006 Marije Berg Groep 1-2
Jelle de Wit
Gera Zonneveld Groep 3-4
Lars van der Maat
Marijke Rijnsburger Groep 5-6
Maurice Rijnsburger
Angelique Rijnsburger Groep 7-8
Bas Lamers
2007 Bonita Veldhuijzen Groep 1-2
Oscar Koek
Gera Zonneveld Groep 3-4
Joeri van Benten
Trude Zonneveld Groep 5-6
. Lars van der Maat
Johanna van den Berg Groep 7-8
Michel van Croonenburg
2008 Sanne Berg Groep 1-2
Mees Olsthoorn
Larissa de Klerk Groep 3-4
Youri Karreman
Gera Zonneveld Groep 5-6
Lars van der Maat
Marijke Rijnsburger Groep 7-8
Koos Berg
2009 Esmee Schenkeveld Groep 1-2
Jan van Eeden
Olin Verhoog Groep 3-4
Lars van den Bosch
Gera Zonneveld Groep 5-6
Danilo Oudshoorn
Anouk Duivenvoorde Groep 7-8
Koos Berg
2010 Jochem van der Poel Groep 1-2
Femke de Wit
Huib Zonneveld Groep 3-4
Fenna van Leeuwen
Danillo Oudshoorn Groep 5-6
Anne van der Loo
Nart v.d. Brink Groep 7-8
Gera Zonneveld
2011 Lars Onderwater Groep 1-2
Felice de Zoete
Wouter van der Poel Groep 3-4
Esmee Schenkeveld
Huib Zonneveld Groep 5-6
Fenna van Leeuwen
Rens van der Geest Groep 7-8
Gera Zonneveld
2012 Bram Adriaans Groep 1-2
Femke Verhagen
Jelle Verhagen Groep 3-4
Marit Haan
Huib Zonneveld Groep 5-6
Fenna van Leeuwen
Rens van der Geest Groep 7-8
Anne van der Loo
2013 Luc Schenkeveld Groep 1-2
Anieka Onderwater
Roy Hoogendoorn Groep 3-4
Femke Verhagen
Jelle Verhagen Groep 5-6
Kika van Overveld
Jurian de Klerk Groep 7-8
Olin Verhoog
2014 Sjoerd Hoogeveen Groep 1-2
Leonoor Baars
Bas van der Hoeven Groep 3-4
Femke Verhagen
Florian Blom Groep 5-6
Marieke Verbey
Stijn Jelle van Overveld Groep 7-8
Fenna van Leeuwen
2015 Stijn van der Poel Groep 1-2
Isabella van Zelst
Jan van der Poel Groep 3-4
Dietske Bloem
Loek Verschragen Groep 5-6
Femke Verhagen
Jelle Verhagen Groep 7-8
Floor van der Loo
2016 Rabobank Dikke Banden Race
Jip de Jong Groep 1-2
Julia Hilgersom
Sjoerd Hoogeveen Groep 3-4
Lente van der Hoeven
Bas van der Hoeven Groep 5-6
Femke Verhagen
Jelle Verhagen Groep 7-8
Marit Haan
2017 Decathlon Dikke Banden Race
Duuk van Dooren Groep 1-2
Jamy Brouwer
Stijn van der Poel Groep 3-4
Julia Hilgersom
Jan van der Poel Groep 5-6
Famke Blokhuizen
Bas van der Hoeven Groep 7-8
Femke Verhagen
2018 Decathlon Dikke Banden Race
Huub Pannebakker Groep 1-2
 Ilse Roos
iem Jan Onderwater Groep 3-4
Emily Wesselingh
Dirk Straathof Groep 5-6
Bente Blokhuizen
Jan van der Poel Groep 7-8
Femke Verhagen